time.gif  vrijdag, 18 mei 2012 09:01
home.gif  U bent hier : Home
header_levenswater
index_3
index_16
index_3a
Banner
index_16
index_3a
Agenda
vr 18 mei 2012 @ 00:00
Whiskyfestival IB
vr 18 mei 2012 @ 20:00
DWS Proeverij Arnhem
zo 20 mei 2012 @ 14:00
US-whiskyfeest 2012
vr 25 mei 2012 @ 08:00
Feis Ile whiskyfestival
za 26 mei 2012 @ 12:00
Whiskystramash Edinburgh
feed-image | Aanmelden RSS Feed
index_16
 
 
 
Selectie Clubbotteling 2013 & whiskyreis PDF Afdrukken E-mail

dronach De Usquebaugh Society, de grootste noncommerciële whiskyvereniging van Nederland, presenteert volgend jaar een uniek concept exclusief voor haar leden: de selectie van de clubbotteling van 2013 op locatie in Schotland. Daaraan gekoppeld is een vijfdaagse whiskyreis langs enkele van de mooiste hoogtepunten uit dit whiskyland pur sang.

De Usquebaugh Society introduceerde enkele jaren geleden een nieuwe visie in het selecteren van een clubbotteling. In plaats van een select groepje van drie of vier mensen te laten beslissen, legde het bestuur de keuze in handen van een groep van wel veertig tot vijftig leden. Dat creëerde draagvlak voor de botteling, en garandeerde een eerlijke selectie. De Longrow (2010), Glenfarclas (2011) en Glentauchers (2012) zijn voorbeelden van het succes van de selectieprocedure.

 
US whiskyfeest 2012: Zondag 20 mei PDF Afdrukken E-mail

Op zondag 20 mei a.s. organiseert de Usquebaugh Society het jaarlijks US Whiskyfeest. Tijdens het whiskyfeest kunt u o.a. kennismaken met de nieuwe clubbotteling, diverse gesponsorde whisky’s en de inmiddels beroemde ledentafel. Om de ledentafel goed te vullen wordt iedereen opgeroepen een restantfles uit eigen collectie beschikbaar te stellen. Het is niet verplicht, maar wel erg leuk.

Net als vorig jaar zal het US Whiskyfeest gehouden worden in het Polman’s Huis, centraal gelegen in het centrum van Utrecht.

Niet alle details over het feest zijn nu al bekend; houd voor het complete programma levenswater.nl in de gaten.

Belangrijkste informatie:

  • Datum en tijd: zondag 20 mei van 14.00 uur t/m 17.00 uur
  • Entree: € 10,00 (leden) en € 15,00 (niet-leden)
  • Waar: Polman’s Huis, Hoek Jansdam & Keistraat, Utrecht.
  • Aanmelden is niet nodig
 
De nieuwe clubbotteling 2012 PDF Afdrukken E-mail

GlentauchersDe selectieproeverij van de Usquebaugh Society is één van de hoogtepunten in de whiskyagenda van onze leden geworden. In januari ging een grote groep liefhebbers aan tafel om alweer voor de derde keer in dit concept een nieuwe clubbotteling van de US te selecteren. De uitkomst was verrassend te noemen: de volgende clubbotteling is een Glentauchers!

Het is goed voor te stellen dat iedereen deze Kiln na het lezen van de vorige alinea even opzij heeft gelegd en naar de whiskykast is gelopen. Even het Malt Whisky Yearbook erbij gepakt, of een oudere uitgave van een Whisky Companion van Michael Jackson. Want Glentauchers, poeh, dat is allesbehalve een bekende naam in het wereldje, zelfs voor de meer doorgewinterde liefhebbers. De vorige twee clubbottelingen van de US, de Longrow in ons jubileumjaar 2010 en de Glenfarclas vorig jaar, kwamen van distilleerderijen die nauwelijks introductie behoeven. Maar Glentauchers… dat is toch een lastige. Klik op lees meer... om bij het bestelformulier te komen.

 
De Usquebaugh Society Blind Tasting competitie 2012 PDF Afdrukken E-mail

BTC-2011-1Denkt u over een goede neus en smaak te beschikken, houdt u van het intensief proeven van hetgeen in uw glas zit, bent u competitief ingesteld, of vindt u het gewoon leuk om u te laten verrassen door hetgeen in uw glas zit? Doe dan mee aan de Usquebaugh Society Blind Tasting competitie 2012.

De Usquebaugh Society organiseert namelijk van 6 t/m 23 december een blind tasting competitie. En iedereen is van harte uitgenodigd om er aan deel te nemen.

Winnaars 2011

In 2011 is de BTC voor het eerst georganiseerd. Voor de eeuwige roem hierbij nog even de eerste drie winnaars :

 
Whisky&Blues PDF Afdrukken E-mail

Whisky & Blues 2012Op zaterdag 23 juni 2012 vindt voor de 3e maal Whisky&Blues plaats in Maartensdijk. Een kleinschalig, uniek en gezellig evenement voor whisky- en bluesliefhebbers.

Onder het genot van tientallen exclusieve whisky's genieten van live bluesmuziek. Dat zijn de belangrijkste ingrediënten van dit unieke evenement. Nadat de live-muziek is gestopt gaan we nog tot in de kleine uurtjes door rond het kampvuur. En wil je blijven slapen? Geen probleem. Overnachten in zelf meegebrachte tentjes is mogelijk. We zorgen zelfs voor een ontbijt!

 
Clubbotteling PDF Afdrukken E-mail

Na de succesvolle blind tasting competitie van de afgelopen maand december beginnen we het nieuwe jaar met de keuze van de nieuwe clubbotteling. Tijdens de vijfde Otopoets proeverij op 29 januari gaan een vijftigtal leden voortborduren op het concept wat in het jaar 2010 gestalte kreeg. Het bestuur had toen het idee opgevat om de selectie voor de clubbotteling over te laten aan de leden zelf. Het concept om een grote groep leden de volgende clubbotteling te laten selecteren is erg succesvol gebleken en er is dan ook geen enkele reden om hiervan af te wijken in de komende jaren. Nieuw dit jaar, op het forum is een ontwerpwedstrijd gelanceert voor een etiket wat deze fles zal gaan sieren. In een mum van tijd stroomde de aanmeldingen voor deze proeverij  binnen en moest er zelfs een reservelijst opgemaakt worden. De samples zijn onderweg en 29 januari zal de keuze tijdens de Otopoets proeverij bekend worden. Bijzonderheid, het is voor de eerste keer dat er een aanmeldingsstop voor de Otopoets proeverij geldt dus aanmelden heeft geen zin meer.

 

 
21-jarige proeverij PDF Afdrukken E-mail

Zaterdag 1 oktober  verscheen er een post op de site van Levenswater met de aankondiging dat er een vervolg gegeven werd aan de succesvolle 20-jarige tasting die afgelopen jaar gehouden was in Zwolle. Deze toenmalige tasting was ter ere van het 20-jarige bestaan van Usquebaugh Society in 2010. Het bestuur van onze vereniging was de mening toegedaan om hier een traditie van te maken. Binnen een etmaal was deze bijzondere tasting compleet volgeboekt en liet Anton van Kampen weten dat de inschrijving wegens overweldigend succes stop gezet was. Eugene van de Meer vroeg via de site of het misschien mogelijk was i.p.v. 2 cl. te kiezen voor 1,5 cl. zodat enkele teleurgestelde aanmelders als nog aan de lijst toegevoegd konden worden en daar werd na ampel overleg gehoor aan gegeven. Als locatie werd Hilversum gekozen vanwege de centrale ligging in Nederland. Helen en Henk Ensink werden benaderd om voor de " hapjes" tussendoor te zorgen. 

 
<< Start < Vorige 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Volgende > Einde >>

Pagina 1 van 12
 
 
 
   
Banner
 
 
Whisky & Blues
Whisky & Blues 2012
Laatste Berichten
Jarig
Copyright © 2012 Levenswater-de website van de Usquebaugh Society. Alle rechten voorbehouden.
Joomla! is gratis open source software vrijgegeven onder de GNU/GPL Licentie.